Yaşam

MasterChef’te kim elendi? 14 Kasım 2021 MasterChef elenen isim

Sevilen yemek yarışma programı MasterChef’te pazar günü bir yine bir eleme yaşandı. Eleme adayları olan Araz, Sergen, Dilara, Azize, Burcu ve Pelin arasından kim elendi? İşte cevabı…

MasterChef 2021’de pazar akşamı yine bir eleme yaşandı. Yarışmada gittikçe zorlaşan süreçte elenecek kişileri tahmin etmek de zorlanıyor. Hafta boyunca yaşanan çekişmeler sonucu altı kişi eleme potasına girdi. Potada olan Araz, Sergen, Dilara, Azize, Burcu ve Pelin arasından kimin eleneceği büyük bir merak konusu oldu.

Yengeç yaratıcılık tabağı ardından eleme oyununda mücadele edecek üç kişi belirlendi. Dilara, Pelin ve Sergen’in başarışı tabaklar çıkarması, onları üçlü son eleme yarışından kurtardı. 

Araz, Burcu ve Azize son üçte elenmemek için yarıştı. Üç isim Somer Şef’in imza tabağı olan Hint yemeği pani puriyi çıkardı ve elemeden son anda kurtulan Burcu oldu.

Mehmet Şef, Masterchef’e veda eden yarışmacıyı açıkladı. Bu hafta Masterchef’e veda eden yarışmacı Azize oldu.

Gözyaşlarını tutamayan Azize’ye Mehmet Şef, “Bir şansın daha var, unutma!” dedi. Herkes şansın ne olduğunu merak ederken yeni fragmanda büyük sürpriz açığa çıktı. Elenen yarışmacılardan iki isim yeniden ana kadroya girmek için mücadele edecek.

Somer Şef yaptığı açıklamada, “İnanılmaz güzel yemekler çıkardın. Yolun açık olsun.” dedi.

Danilo Şef, “Bana sorarsan çok erken. Etrafındaki insanlar senelerce mutfaktaydı. Sen omuz omuza muhteşem yarıştın.” açıklamasında bulundu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir