Yaşam

Acun Alıcalı’yı hiç böyle görmediniz! Honki Ponki’yi ezbere söyledi

Ünlü sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı yeni sezonuyla hızlı bir giriş yapan O ses Türkiye’nin yeni bölümüne şarkı söylediği anlar damga vurdu. Ilıcalı, bir dönemin efsane pop şarkısı Honki Ponki’yi ezbere söyledi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Uzun zamandır ekranlarda yer alan ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı O ses Türkiye’de bu sezon istenilen seviyeye gelemedi. Oğuzhan Koç’un jüri üyesi olarak katıldığı yeni format, izleyicilerden kabul görmedi. Programın reytingleri, ilk 100’de 17. sıraya kadar geriledi.

O ses Türkiye’de yeni bölümde bir ilk yaşandı. Acun Ilıcalı, jüri üyelerini şaşkına çevirdi. Çoğu Türkçe şarkıdan uzak olması nedeniyle zaman zaman jüri üyelerinin şakalarına maruz kalan Acun Ilıcalı, söylediği şarkıyla dikkat çekti. O Ses Türkiye’nin son bölümünde laf eski pop şarkılardan açıldı.

acun ılıcalı honki ponki şarkısını söyledi

Acun Ilıcalı bu sırada ezbere bildiği şarkı ile herkesi şaşırttı. Honki Ponki şarkısını atlamadan söyleyen Acun Ilıcalı jüriye şoke etti. Ebru Gündeş “İnanamıyorum” derken Beyaz, Oğuzhan Koç ve Murat Boz da bu anlarda epey şaşırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir