Yaşam

Ünlü türkücü Alişan’ın kardeş acısı dinmiyor! Buse Varol olmasaydı…

Alişan ve Buse Varol yaşadıkları acıyı az da olsa unutabilmek için ülkeyi terk etmişlerdi. Selçuk Tektaş’ın emanetlerine gözü gibi bakan Alişan, bir süre önce vefat eden kardeşi Selçuk Tektaş’ı kaybetmenin kendisini nasıl sarstığını anlattı.

Alişan, acı kaybının ardından hala günlerin geçmediğini, ailece çok sarsıldıklarını ve ağladıklarını söyledi. Annesi Suzan Tektaş’ın son durumdan da bahseden Alişan “Psikolojik yardım aldınız mı?” sorusuna, “Annemi bir kez zorla psikoloğa götürdük ama yapacak bir şey yoktu.” dedi. Kendisinin de bu süreçte birkaç kez psikolojik yardım aldığını ekledi. 

“YANLIŞ ANLAŞILIR DİYE GÜLMEKTEN ÇEKİNİYORUM”

Kardeşinin acısını atlatamayan Alişan hala gülmekten çekindiğini de dile getirerek, “Yanlış anlaşılır diye gülmekten çekiniyorum. Hayat devam ediyor, ayakta kalmak zorundayım.” dedi.

“ARTIK DÖRT ÇOCUĞUM VAR”

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüs nedeniyle toprağa veren şarkıcı Alişan, zor günleri atlatmaya çalışıyor. Vaktinin tamamını ailesiyle geçiren ünlü isim, kendisine emanet edindiği yeğenleri Eyşan ve Ceylan’ı çocuklarından ayırmıyor. Kardeşinin vefatı sonrası ‘Artık dört çocuğum var’ diyen ünlü şarkıcı, sık sık yeğenleriyle vakit geçiriyor. Önceki gün de yeğenleri ve çocuklarıyla eğlenceli bir gün geçiren Alişan, onlarla verdiği pozu takipçileriyle paylaştı.

SOLUĞU ORADA ALDILAR!

Alişan ve Buse Varol son zamanlarda zor günler geçirdi. İkili ailesiyle tatile çıktı sonrasında ise kötü olaylar peşlerini bırakmadı.  Bu ölümler sonrası Buse Varol ve Alişan ayakta kalmaya çalışıyor. İkili yaşadıklarına daha fazla dayanamadı ve ülkeyi terk etti. Bu haber milyonları şoke etti. İkili şimdi de geri döndü. Döndükleri gibi soluğu orada aldılar. 

Alişan ve Buse Varol Türkiye’ye döner dönmez soluğu çocuklarının ve yeğenlerinin yanında aldı. Alişan o anları Instagram hesabından paylaştı.

  • Ünlü türkücü Burak, Eyşan ve Ceylan’ın bir arada oldukları pozlarını kalp ve nazar boncuğu emojisi ile yayınlandı. Sosyal medya kullanıcıları, “Alişan, son haftalarda yaşadığı stresi Monaco’da atıp ülkeye öyle dönmüş.” Yorumunda bulundu.

 

ÜLKEYİ TERK ETMİŞLERDİ!

Temmuz ayında eşinin kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatı ile sarsılan Buse Varol, ailesinin yavaş yavaş toparlanmaya çalıştığını ifade etmişti.  İkili yaşadıklarına daha fazla dayanamadı ve ülkeyi terk etti. Bu haber milyonları şoke etti.

 Buse Varol önce çocuklarım diyerek ayağa kalktı. Varol daha sonra eşinin elinden tuttu. İkili el ele verdi ve Selçuk’un emanetlerine sahip çıkmaya başladı. Ünlü çift hala da ellerinden geleni yapmaya çalışıyor. Ancak biraz yorgun düştüler. Bu yüzden ülkeyi terk ettiler.

Dün Buse Varol sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu. Varol, uçakta olduğu anları takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncunun yanında Alişan’ın olmaması dikkat çekti. Hayranlar, Buse Varol ve Alişan ayrıldı mı sorusunu akıllara getirdi. Varol’un parmağında yüzüğün görülmesi ayrılık sorularının yanıtını verdi. Ünlü ismin tek başına yurt dışına çıktığı sanılırken Alişan yaptığı hareket ile şaşırttı.

Buse Varol, bugün de eşi Alişan ile paylaşımda bulundu. Çiftin Monaco’da kafa tatiline çıktığı tahmin ediliyor. Hayranlar ikilinin zor bir süreç geçirdiğini bu yüzden kendilerini dinlemek için yurt dışına gittiklerini vurguladı. Kimisi de yaşadıkları acıları bir nebze de unutmak için ülkeyi terk ettiklerini dile getirdi.

OKULDAN ALMAYA GİTMİŞTİ!

Şarkıcı Alişan’ın oyuncu eşi Buse Varol ve oğlu Burak, önceki gün İstinye’de objektiflere takıldı.  Muhabirlerin sorularını yanıtlayan Buse Varol, “Burak’ı okuldan aldım. Biraz alışveriş yaptık, eve dönüyoruz” dedi.

Bir süre önce Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatı ile sarsılan ailenin yavaş yavaş toparlanmaya çalıştığını dile getirdi. Varol, araçlarının gelmesi üzerine gazetecilere teşekkür ederek, AVM’den ayrıldı.

ALKIŞ TOPLAYAN HAREKET!

Son zamanların en çok konuşulan ünlüler kervanında başı çeken Buse Varol sosyal medyaya bir döndü pir döndü. Kıyafet, aile ve alışveriş paylaşımlarıyla gündem olmayı başaran güzel oyuncu Buse Varol, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor.  

Eşi Alişan, ailesi, çocukları, kayınbiraderi Selçuk Tektaş’ın emanetleri ve arkadaş çevresiyle tek tek ilgilenen Buse Varol öyle bir paylaşım yaptı ki milyonlara “pamuk yürekli Buse” dedirtti. İşte Buse Varol’un pazar ritueli…

Instagram paylaşımlarına tam gaz devam eden Buse Varol, hafta sonunu evlatlarıyla geçiriyor. Önce evlatlarım diyerek çizgiyi çeken Buse, Burak ve Eliz’in eğlenceli anlarını paylaşmaya doyamadı. Pazar rutinine start veren Varol, önce minik oğlu Burak’la pazar etkinliği olarak resim yaptı. Daha sonra komşusuyla pazar kahvesi içen Buse Varol, takipçilerinden “pamuk kalpli” yorumları aldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir