Yaşam

Şarkıcı Ozan Orhon’dan dikkat çeken açıklama: ‘Google’a adımı yazıyorsunuz…’

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran ünlü şarkıcı Ozan Orhon hayatı hakkında özel açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz yıllarda geçirdiği ameliyat sonrası midesine kelepçe taktıran Orhon “Google’a adımı yazıyorsunuz kelepçe çıkıyor, ondan rahatsız oluyorum” dedi.

90’ların popüler şarkıcılarından Ozan Orhon, fazla kilolarından kurtulmak için midesine kelepçe taktırmıştı. Orhon geçirdiği ameliyat sonrası hızlı bir zayıflama süreci geçirdi. Orhon hayatında yaşadığı zorlu süreç hakkında samimi açıklamalarda bulundu.  

ozan orhon

Hürriyet’ten Eda Solmaz’ın haberine göre Orhon,“Amerika’da yapamadım. Orada kebapçıda şarkı söylüyordum. Sonra ikinci eşimi tanıdım. Kızım doğduktan sonra Türkiye’ye döndük. Tekrar bir şeyler yapmaya çalıştım ama ortam değişmişti. Çok kilo almaya başladım. Sinirimi yemekten çıkarıyordum. Gün geçtikçe kilo arttı ve eşimden boşandım. Boşandıktan sonra duygusal olarak çöküntüler başladı. 2005’te rahatsızlandım ve kalp spazmı geçirdim. Kelepçeyi önüme getirdiler. Türkiye’de ilk kelepçe hastası bendim Google’a adımı yazıyorsunuz kelepçe çıkıyor. Ben ondan rahatsız oluyorum.” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir