Yaşam

Fahriye Evcen ödül töreninden kalkıp Karan’a koştu

‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ dizisinin başrol oyuncuları Fahriye Evcen ve Barış Arduç birlikte ödül törenine katıldılar. Törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Evcen’in törenden erken ayrılması dikkat çekti.

Türk dünyasında kültürel ve sanatsal iş birliğinin arttırılması amacıyla 8-12 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ‘Korkut Ata Türk Dünyası Film Festivali’, 13 ülkeden 100’ün üzerinde yapımcı, oyuncu, yönetmen ve sinema profesyonelini İstanbul’da buluşturdu. İlk bölümü ile seyirci karşısına çıkan ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ dizisinin iki yıldızı Barış Arduç ve Fahriye Evcen, törene birlikte katıldı.

Basın mensuplarıyla konuşan ve bir hayli keyifli olan ikili, “İçeride çok güzel bir ortam vardı, burada olmaktan dolayı çok mutlu olduk. Finalde bir belgesel izledik, o yüzden çok duygulandık” dedi. Türk topluluğunun içeride olmasından dolayı çok mutlu olduğunu dile getiren 34 yaşındaki ünlü oyuncu Barış Arduç, şu şekilde konuştu:

“Türk Cumhuriyetlerinin hep bir arada olması çok mutluluk vericiydi, çok ortak değerlerimiz ve kültürlerimiz var. Biz büyük bir aileyiz.”

Geceye partneriyle katılan Fahriye Evcen ise, “Burak sette olduğu için geceye katılamadı, ben de müsaadenizle gidiyorum. Malum Karan beni bekler” ifadelerini kullandı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir