Yaşam

Zehra Çilingiroğlu annesi Hülya Avşar’ın değil babasının izinden gidiyor!

Çocuklarıyla sık sık paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu, son olarak kızı Zehra Çilingiroğlu ile golf sahasında poz verdi. Zehra Çilingiroğlu, annesi gibi tenisçi olmak yerine, babası gibi golfçü olmaya karar verdi.

Hülya Avşar’ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden olan kızı Zehra Çilingiroğlu en az annesi kadar popüler. Genç mimar Zehra Çilingiroğlu anne ve babası gibi spora da oldukça düşkün. Geçtiğimiz haftalarda katıldığı golf turnuvasında ödül alan Zehra Çilingiroğlu’nun bu anları annesi Hülya Avşar “Anasının kızı” notu ile paylaşmıştı ama Zehra aslında annesinin değil babasının izinden gidiyor. Zehra Çilingiroğlu, annesi gibi tenisçi olmak yerine, babası gibi golfçü olmaya karar verdi.

Geçtiğimiz günlerde babasıyla golf oynarken poz veren Zehra, önceki gün yine golf sahasındaydı. Ama bu kez tek başınaydı. Tek başına Kemer Golf Kulübü’ne giden Zehra, saatlerce golf oynadı.

 

SOSYAL MEDYAYI İKİYE BÖLDÜ!

Kaya Çilingiroğlu ile Hülya Avşar’ın evliliğinden olan Zehra Çilingiroğlu, şimdilerde güzelliğiyle dikkat çekiyor.  

Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ve çocuklarıyla sık sık paylaşım yapan Kaya Çilingiroğlu, son olarak kızı Zehra Çilingiroğlu ile golf sahasında poz verdi. Baba Çilingiroğlu’nun “Kime benziyor?” sorusu ise sosyal medyaya damga vurdu.

Hülya Avşar’ın da kayıtsız kalamadığı paylaşım, Kaya Çilingiroğlu’nun takipçilerini ikiye böldü. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir