Yaşam

Paris Hilton’ın annesi kızının düğüne sabahlıkla gitti!

Dünya sosyetesinin gözde isimlerinden Paris Hilton, geçtiğimiz gün yazar Carter Reum ile nikah masasına oturdu. 3 gün sürecek düğünde Paris Hilton’un 4 farklı gelinliği göz kamaştırırken annesi Kathy Hilton’un sabahlığa benzeyen elbisesi olay oldu.

Önceki gün yazar Carter Reum ile nikah masasına oturan Paris Hilton‘un görkemli düğününe annesi Kathy Hilton‘un elbisesi damga vurdu. Düğüne saatler kala otomobilinden inerken görüntülenen anne Hilton‘ın üzerindekini görenler gözlerine inanamadı.

Topuz yapılmış saçları ve ince topuklu ayakkabılarıyla şıklığı yakalayan Kathy Hilton’un elbisesinin sabahlığa benzemesi sosyal medyada alay konusu oldu. Tüm dünyanın ilgi odağı haline gelen düğünde Kathy Hilton’ın elbisesini görenler “Kathy neden kızının düğününe sabahlıkla geldi?” şeklinde yorumda bulundular.

Ancak bazı sosyal medya kullanıcıları da “Sabahlığıyla geldi ama malikanedeki odasında mutlaka düğün için hazırlanan kıyafetini giyecektir.” şeklinde yorumlarda bulundular. 

3 GÜN 3 GECELİK GÖRKEMLİ DÜĞÜN!

Dünyanın en zengin varisi olarak adlandırılan Paris Hilton, geçtiğimiz yıl Şubat ayında yazar Carter Reum ile nişanlanmıştı. Evlilik yolunda ilk adımı atan çiftin heyecanla beklenen düğünü önceki gün Reum’un dedesi Barron’ın Bel Air‘deki malikanesinde gerçekleşti.

Üç gün üç gece sürecek olan düğüne Emma Roberts, Bebe Rexha, Ashley Benson, Rachel Zoe ve Paula Abdul gibi pek çok ünlü ismin katıldı. Mutluluğa “evet” diyen Paris Hilton’ın 4 farklı gelinlik giymesi geceye damga vurdu.

Daha önce 4 kere nişanlanan Hilton, sosyal medya hesabından duvağıyla poz vererek “Benim sonsuzluğum bugün başlıyor!” notuyla fotoğrafını paylaştı.

Aylardır düğünü için hazırlık yapan Hilton’ın güzelliği göz kamaştırdı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir