Yaşam

Fahriye Evcen’in oğlu Karan 2 saatte 500 bin TL kazandı! Karan Özçivit kimdir?

Fahriye Evcen, oğlu Karan Özçivit’i alıp soğuk havaya rağmen yakın dostlarıyla birlikte ormana gitti. Evcen, Kemerburgaz’da arkadaşlarıyla birlikte konser izlerken Karan sevimli halleriyle herkesin gözdesi oldu. Karan Özçivit kimdir?

Fahriye Evcen, oğlu Karan ile yeniden kamera karşısına geçti. Mayıs ayında anne-oğul ilk reklamda da bir aradaydı ancak Karan’ın küçük bir rolü vardı.  Bu kez annesiyle birlikte daha uzun görünen Karan, 500 bin TL ücret aldı.

  • Evcen’in kazandığı 2 milyon TL ile birlikte anne-oğula toplamda 2 milyon 500 bin TL ödendiği iddia edildi.

ANNESİYLE ETKİNLİĞE KATILDI!

TRT1 ekranında 8 Kasım Pazartesi akşamı ilk bölümü yayınlanacak olan Alparslan dizisinde Fahriye Evcen ile Barış Arduç ikilisi başrolde bir araya geldi. İkilinin enerjisi ve uyumu merakla bekleniyor. Alparslan dizisinin setinde yoğun bir şekilde çalışan oyuncu, haftanın 1 günü izinli oluyor.

Programlı bir çalışmanın olması nedeniyle setten bulduğu vakitleri oğlu Karan ile değerlendiren Fahriye Evcen, Volkan Konak’ın konserinde görüntülendi.

 Soğuk havaya rağmen yakın dostları ve oğlu ile Kent Orman’a gelen Fahriye Evcen, oğlunun üşümesi üzerine konserden erken ayrılmak zorunda kaldı.

Yemyeşil bir alanda doğa ile baş başa dolunay ve yıldızların altında gerçekleşen konserlerde, Volkan Konak ile hayranları hem şarkılar söyledi hem de birlikte dans etti.

 

ANNESİNE BENZİYOR!

Karan Özçivit annesi Fahriye Evcen’in çocukluğuna benzetildi. Hayran sayfalarının yan yana getirdiği fotoğrafta annesinin tıpkısı olan Karan Özçivit’e beğeni yağdı. 

fahriye evcenin çocukluğu ve Karan

BURAK PAYLAŞTI ORTALIK KARIŞTI!

Burak Özçivit-Fahriye Evcen çiftinin oğulları Karan büyüyor. Ünlü çiftte aile mutluluklarını gözler önüne serdikleri paylaşımlarına hız kesmiyor. Burak Özçivit’e benzerliği ile magazin gündeminden düşmeyen Karan’ın tatlı hallerini takipçileriyle paylaşan ünlü ikili son paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

KİTAP KURDU KARAN BEBEK!

Son dönemlerin en popüler çifti olan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’in oğulları Karan, rekorlara doymuyor. Ünlü isimlerin çocukları arasında en popüler olan Karan’i annesi Evcen sosyal medyadan paylaştı. Toplanılan kitap kolilerinin arasında oyun oynayan Karan’ın o sevimli halleri hayran sayfaları tarafından sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

karan özçivit kitap okurken

KARAN POPÜLER OLDU!

Evlerinin bahçelerinde 2 yaşına giren Karan için doğum günü partisi düzenleyen Burak Özçivit ve Fahriye Evcen’den şaşırtan bir hareket geldi. Doğduğu günden itibaren Karan’ı gözlerden uzak tutan çift, oğulları adına açtıkları Instagram hesabından paylaşım yaptı.

Paylaşımlar sonrası Karan Özçivit’in 180 bin kişilik takipçi sayısı aniden 200 bin kişinin üstüne çıktı. Takipçilerin çoğu ise ikilinin hayran kitlesinin en çok olduğu Ortadoğu ülkelerindeki sevenlerinden oluşuyor.

KARAN ÖZÇİVİT 2 YAŞINDA!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, evlerinin bahçelerinde 2 yaşına giren oğulları Karan için doğum günü partisi düzenledi. Partiye Burak Özçivit’in ailesi katıldı. Sade ve şık yapılan doğum günü partisi sosyal medyada paylaşıldı. 2 yaşına giren Karan Özçivit’in mutlu halleri dikkatlerden kaçmadı. O paylaşımlara hayranlarından beğeni ve yorum yağdı. 

KARAN ÖZÇİVİT KİMDİR?

Çalıkuşu dizisinde başrol oynayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, bu dizi sayesinde tanıştı. 2017 yılında nikah masasına oturan çift, gündem olan bir düğün ile evlendi.

  • Karan 15 Nisan 2019 yılında doğdu.
  • Annesi fahriye Evcen, babası Burak Özçivit’tir.
  • Karan’ın kendi resmi Instagram hesabı vardır.
  • 1 halası 3 tane de teyzeye sahiptir.
  • Karan İstanbul doğumludur. Babası Burak Özçivit aslen Gaziantepli, annesi Fahriye Evcen ise Çerkez’dir

burak özçivit ile fahriye evcen 2017 yılında evlendi

Başarılı olan ikili yer aldıkları projeler sayesinde dünya çapında ciddi hayran kitlesine sahip oldu. Mutlu ve gözlerden uzak ilerleyen beraberliklerini bir bebekle taçlandırdı. 15 Nisan 2019 yılında kucaklarına Karan ismini koydukları çocuklarını aldı.

fahriye evcenin karanla ilk paylaşımı

Neredeyse bir yıl boyunca Karan’ın yüzünü göstermeyen ikiliye reklam teklifleri yağdı. Bu sayede Karan, doğar doğmaz ünlü bir isim oldu. Ancak Evcen ve Özçivit, Karan’ı gözlerden uzak büyütmek istedikleri için Milyon liralık teklifleri reddetti.

Evcen’in sosyal medya da oğlunu ilk kez paylaşmasıyla Karan, fenomen hale geldi. Gözlerden uzak büyümesinin verdiği merakla Karan araştırılmaya başlandı. Nisan ayında 2 yaşına girecek olan Karan’ın kendi Instagram hesabı bile var. Karan’ın babaannesi ve büyük babası Bülent Özçivit ve Ceyhan Özçivit’tir. Aynı zamanda anneannesi Hatime Evcen ve Ramazan Evcen’dir. Burçun Deniz adında bir halası, Demet, Ayşen ve Neşe adında da teyzeleri vardır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir