Yaşam

Boşanma iddialarıyla gündeme gelen Bensu Soral’ın psikolojisi bozuldu!

Bir süredir evliliklerinde sorun yaşayan Bensu Soral ile Hakan Baş’ın tek celsede boşandığı iddia edildi. Bensu Soral, “Keşke ilişkiler bu tarz haberlerle kirletilmese. İnsanın psikolojisi bozuluyor” dedi.

Hakan Baş’la evliliğinde sorunları devam eden Bensu Soral, gecelerde yalnız başınaydı. “Hakan’la düşman değiliz” diyen oyuncu “Keşke böyle kirletilmese ilişkiler. Çok yıpratıcı ve psikoloji bozan bir durum” cevabı verdi.” 

İşadamı Hakan Baş ile son zamanlarda evliliklerinde çalkantılı bir dönem geçiren Bensu Soral, önceki akşam Kuruçeşme’de görüntülendi.

 

NEW YORK’A GİTTİ

Bensu Soral, yaşadığı zor ve stresli günleri geride bırakmak için aralarında Hande Erçel’in olduğu bir grup arkadaşıyla New York’a gitti.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlülerden olan Soral, yeni pozlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Oyuncu, fotoğraflarını gökkuşağı ve kalp emojileriyle birlikte yayınladı.

2018 yılında nikah masasına oturan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, son günlerde evliliklerindeki krizle gündeme geliyordu. Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral (30) ile kendisinden sekiz yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edilmişti. 

  • Bensu Soral ve Hakan Baş’ın mutlu giden evliliklerine nazar değdi. İkilinin evliliklerinde sorun olduğu ve boşanmak için avukatlara talimat verdikleri iddia edildi. Bu iddiaların ardından kısa bir süre geçmişken, Bensu-Hakan çiftinin dün tek celsede boşandığı belirtildi. 3 yıllık eşi Hakan Baş’tan boşandığı iddia edilen Bensu Soral, Cihangir’de görüntüledi.

Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Soral, boşanma iddialarına açıklık getirdi.

BOŞANMA İDDİALARINA YALANLAMA

Bensu Soral ve Hakan Baş’ın ek celsede boşandıkları konuşulurken, Soral iddialara ilişkin şu açıklamayı yaptı;

“Gerçek değil o haberler. Biz de gördük Hakan’la birlikte o haberleri. Biz zaten onunla birlikte ortak bir açıklama yaptık. Sizden bir şey gizlemiyoruz. Daha önce anlattığımız gibi, hala bir karar veremedik.

Bir boşanma söz konusu değil. Olursa zaten bunu saklamayız. Olduğunda sizinle paylaşırız. Şu an kurtarmak için çabalıyoruz ama olmazsa da kısmet zaten bu işler.”

DÜĞÜNDE GÖRÜNTÜLENMİŞLERDİ

Geçen günlerde “Evliliğimizle ilgili hassas bir süreçteyiz. Zamana ihtiyacımız var” diyen ikilinin arasındaki buzlar eridi.

Bensu Soral ve Hakan Baş, önceki akşam bir arkadaşlarının düğününe katıldı. Gece boyunca eğlenen çift, uzun süre sonra ilk kez yan yana görüntülendi.

BOŞANIYORLAR MI? İLK AÇIKLAMA:

Son dönemde evliliklerinin sallantıda olduğu konuşulan Bensu Soral ile Hakan Baş çifti ile ilgili ortaya atılan ihanet iddiaları magazin gündemine bomba gibi düştü. Geçtiğimiz günlerde evinde verdiği gece yarısı havuz partisi ile dikkatleri üzerine çeken güzel oyuncu Bensu Soral’ın yanında eşi Hakan Baş’ın olmaması boşanma iddialarını güçlendirmişti. Sonrasında Bensu Soral’ın tek başına tatile gitmesi, “Ayrıldılar mı?” sorusunu akıllara getirdi. Çift, sosyal medyadan açıklamada bulundu. 

Açıklamada eşinin soyadını da kullanan oyuncu, “Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var.” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir