Yaşam

Modern Çağın Külkedisi Prenses Charlene sarayda kalmak istemiyor!

Monako Prensi Albert ile 2011 yılında evlenen Prenses Charlene, 10 ay önce gittiği Güney Afrika gezisinden geçtiğimiz günlerde döndü. Hüzünlü Prenses’in dönüşünün ardından sarayda değil küçük bir dairede yaşayacağı ülkenin gündemine bomba gibi düştü.

10 yıl önce göz yaşları içerisinde Monaco Prensi Albert ile evlenen Prenses Charlene, 10 aydır bir vakıf kapsamında gittiği Güney Afrika’dan geçtiğimiz günlerde dönmüştü. Uzun bir süre ailesinden ayrı kalan Prenses’in boşanmak istediği iddiaları sosyal medyanın gündemine oturmuştu. 

Ülkesine dönen Prenses Charlene, sosyal medya hesabından eşi ve ikizleri ile mutlu aile pozlarını paylaşarak bu haberleri yalanlamıştı. Ancak kraliyet ailesiyle ilgili yeni bir iddia ortalığı karıştırdı.

 

Mail Online’ın haberine göre; Prenses Charlene, Monaco’ya dönüşte Prens Albert’in sarayında yaşamak istemiyor olabilir. Prenses’in erkek kardeşinin eşi ve yardım kuruluşunun hakla ilişkiler uzmanı Chantell Wittstock‘un ortaya attığı iddia ülkede büyük yankı uyandırdı.

Ancak Wittstock, Prenses’in tam zamanlı olarak sarayda yaşayıp yaşamayacağı konusunda tam bir şey söylemedi. Charlene’nin Prens’in sarayı yerine eski bir çikolata fabrikasının üzerindeki iki yatak odalı dairede yaşayabileceği konuşulanlar arasında yer alıyor.

Chantell Wittstock, konu hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Charlene’in o eve yerleşip yerleşmeyeceği net değil. O sadece geri döndü ve herkes yeni koşullara alışmaya çalışıyor. Prenses çocuklarını, çocukları da annelerini yeniden gördükleri için heyecanlı. Nereye yerleşeceğini göreceğiz. Ama Prenses eşi ve çocuklarıyla birlikte yaşayacak”

AYLAR SONRA EVİNE DÖNDÜ!

Monaco Prensi Albert ile 2011 yılında nikah masasına oturan Prenses Charlene, yaklaşık 10 ay önce vakıf etkinliği kapsamında gittiği Güney Afrika’dan dönmemişti. Düğün gününde üzüntüden ağlayan Prenses’in geziden dönmemesi boşanma iddialarını gündeme getirmişti.

Prenses’in enfeksiyon kapması sebebiyle ülkesine dönmediği söylense de geçen ay 10’uncu evlilik yıl dönümünde bile Monako’ya dönmemesi ortalığı karıştırdı. İkiz çocukları olan Prenses Charlene tüm bu süreçte çocuklarını da görmemişti.

Medya tarafından “hüzünlü prenses” olarak adlandırılan Prenses Charlene, 10 ayın ardından sonunda ülkesine döndü. Herkesin merak ettiği Prenses sosyal medya hesabından mutlu aile karelerini paylaşarak herkesi şaşırttı.

NE OLMUŞTU?

Prens Albert ile evlenerek Monako’nun First Lady’si olan Prenses Charlene, aylar önce kendi ismini taşıyan bir vakfın projesi için Güney Afrika’ya gitti. Gergadanların hayata tutunması projesi için Güney Afrika’da olan Prenses, uzun bir zaman geçmesine rağmen Monako’ya dönmedi. İddialara göre Prenses Charlene, proje kapsamında gittiği Güney Afrika’dan kendine bir ev satın aldı.

Prenses Charlene’nin düğün gününde ağlaması ve düğün öncesi saraydan kaçmaya çalıştığı söylentisi gündeme bomba gibi düştü. Prensesin, Güney Afrika’dan kendine bir ev satın aldığı iddiaları çiftin boşanma hazırlığında olduğu söylentisini gündeme taşıdı.
Biri kız diğeri erkek iki çocuk sahibi olan Prens Albert ve Prenses Charlene’den henüz bir açıklama gelmedi.

Monako ve Fransa’nın 1981 yılında yaptığı anlaşmaya göre Monako’nun bir velihatı olmak zorundaydı. İki çocuğun dünyaya gelmesiyle ülkenin geleceği kurtuldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir