Yaşam

Burcu Özberk doğum gününü yıllardır yanlış biliyormuş

Son dönemde Aşk Mantık İntikam dizisiyle ön planda olan Burcu Özberk, sosyal medya hesabı üzerinden ilginç bir bilgi verdi. 20’li yaşlarına kadar doğum gününü hep 12 Aralık’ta kutlayan ünlü oyuncunun doğum günü meğerse 11 Aralık’ta imiş.

Son dönemlerin fenomen dizisi Aşk Mantık İntikam ile gündemden düşmeyen oyuncu Burcu Özberk, kendisiyle ilgili çok ilginç bir bilgi verdi. İlhan Şen ile başrolü paylaştığı diziyle birlikte yoğun bir hayran kitlesine ulaşan Özberk, sosyal medya hesabı üzerinden 8,3 milyon takipçiye ulaştı.

Her geçen gün hayran sayısı katbekat artan güzel oyuncu, sosyal medya hesabını oldukça aktif kullanıyor. Son olarak Instagram hesabının story bölümünde paylaştığı bilgi hayranlarını şaşırttı.

Son dönemde Aşk Mantık İntikam dizisiyle ön planda olan Burcu Özberk, sosyal medya hesabı üzerinden ilginç bir bilgi verdi. 20’li yaşlarına kadar doğum gününü hep 12 Aralık’ta kutlayan ünlü oyuncunun doğum günü meğerse 11 Aralık’ta imiş. Bunu da yıllar sonra anneannesinden öğrenmiş.

İşte Burcu Özberk’in o videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir