Yaşam

Şarkıcı Gülben Ergen son durumu hakkında açıklama yaptı! Bana nazar değdi

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen evinde talihsiz bir kaza geçirdi. Ergen, ayak bileğini burktuğunu sosyal medya hesabı üzerinde paylaştı. Ergen son durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Sosyal medyayı aktif kullanan ünlüler arasında yer alan şarkıcı Gülben Ergen evinde ayağını burktu. Sağ ayağında bağ yaralanması, dizinde de menisküs yırtığı olan ünlü şarkıcı, son sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

gülben ergen ayağının son halini paylaştı

49 yaşındaki şarkıcı, ayağının son durumuyla ilgili konuştu. Ünlü şarkıcı,”Nazara geldim. Topuklu ayakkabı bile giyemiyorum. Yürümek zor oluyor.” açıklamasını yaptı.

Uluslararası Kristal Elmas Ödülleri’nde ünlü şarkıcı Gülben Ergen, “Çocuklar Gülsün Diye” projesiyle, “Yılın Eğitime Destek Projesi” ödülünün sahibi oldu.

Ödül almanın mutluluğunu yaşan Ergen, Demet Akalın’ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamaların sorulması üzerine şunları söyledi: “Ben Demet’i arayarak, ‘Şaka iki kişinin güldüğü bir şeydir’ dedim. Dernek adına beni üzdü. Ama küslüğümüz söz konusu değil. İyi niyetinden şüphem yok”

gülben ergen

“ZOR AMA ŞİKAYET YOK”

Son sağlık durumu hakkında bilgi veren Ergen, “Dün gece evimizin içerisinde, düz yerde, ayak bileğimi nasıl burktuğumu anlamadan düşmeyi başaranlardanım… Süper Women tripleriyle ‘Geçer, geçer. Yarına bir şey kalmaz’ deyip, doktoru aramayan, hastaneye gitmeyen, gece ağrıdan ‘sessizce inleyen’ yine benim… Kahvaltıda krep, akşam maç öncesi bitmesi gereken ödevler, yazlıkların kalkıp, kışlıkların çıkması, verilecek kıyafetlerin denenmesi gibi tatlı detaylar günlük neşemizle devam ederken… Yola çıktığımız yeni markamızın reklam filminin son revizeleri, yayın tarihi, onayı, müziğinin okunması, onaylanan konser tarihlerinin takvimi, gidiş-dönüş detayları, nerede ne kostüm giyilecek, kendi markamın Sağlık Bakanlığı belgelerinin tamamlanması, yeni web sitesinin içeriği… Hepsine benim bakmam, hatasız onay vermem gereken bir kucak dolusu sorumluluk daha… Zor ama şikayet yok… Sağ ayak tabanında avülziyon kırığı dediğimiz bağ yaralanması ve dizde de menisküs yırtığı… Hay maşallah… Arayan, soran yazan herkese teşekkürler. Ağrı kesicimi aldım, ayağımı uzattım. Bir köfteli yayla çorbamız var ki, yarın takla attırır bana… O zaman hep birlikte ne diyoruz? Unutmayın ki; kırık, çatlak, yırtık hepsi hallolur. Ruh sağlığımız yerinde…” dedi. 

gülben ergen kaza

Takipçilerinden ünlü şarkıcıya çok sayıda “Geçmiş olsun” mesajları yağdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir