Yaşam

Oyuncu Ayşecan Tatari olay çıkardı! “Sizin ihmaliniz kızımın bağırsağında kanama yapıyor!”

Ünlü oyuncu Ayşecan Tatari, geçirgen bağırsak sendromuna yakalanan kızının beslenmesine oldukça dikkatle yaklaşırken restoranda başına gelen olay çileden çıkarttı.

Çocuklar Duymasın dizisinde ‘Duygu’ karakterini oynayan Ayşecan Tatari ile eşi Edip Tepeli’nin kızları Müjgan, bağırsak geçirgenliğinden dolayı zor günler geçiriyor. Özel bir beslenme şeklinin olması gerektiği bu hastalıkta kızına verdiği besinleri ince eleyip sık dokuyan Tatari, gittiği restoranda başına gelenlerden dolayı olay çıkardı.

“Delireceğim! Yemin ediyorum delireceğim! 1 aylık çok katı bir diyetim var. Gittiğim her yerde şefe kadar gidiyorum. Laktoz/gluten/domates/biber listemi sayıyorum. Şefe gidiyorum bakın!

Garsonlara sordum yetmedi, şefe sordum. Siparişimi verdim, tadı değişik gelince çağırıp ‘kusura bakmayın manyak gibi soruyorum tereyağ olabilir mi?’ dedim. ‘Hayır’ dedikten 2 dakika sonra gelip ‘Evet 10 gündür tereyağ koyuyorlarmış’ diyor…

Siz gıda işi yapıyorsunuz. Konu sağlık! Sizin dangalaklığınız benim kızımın bağırsağında kanama yapıyor. Gerizekalısınız hepiniz!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir