Yaşam

Nebahat Çehre’den Uğur Yücel’e sert tepki! “Kendisini uzayda zannetti galiba…”

Nebahat Çehre, Uğur Yücel’in “Kimi yaratıklarla aynı işi yapıyor olmak tuhaf değil mi?” sözlerine sert tepki gösterdi. Usta oyuncu “Kendisini uzayda zannetti galiba. Yaratık kelimesi çok ağır olmuş.” dedi.

Geçtiğimiz günlerde Hakan Gence’ye verdiği röportajda “Oyunculuk sektörüne dair sizi en çok şaşırtan nedir?” sorusuna “Kimi tipler var. Ne oynadıklarını anlayamıyorum. Kazandıklarını duyunca şaşırıyorum. Sonuçta kimi yaratıklarla aynı işi yapıyor olmak tuhaf değil mi?” şeklinde yanıt veren Uğur Yücel, sosyal medyada büyük tepki almıştı.

“UĞUR UZAYDA MI YAŞIYOR?”

Önceki gün Akmerkez’de objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Nebahat Çehre, Uğur Yücel’in sosyal medyada gündem olan sözlerine karşılık açıklamalarda bulundu. 77 yaşındaki güzel oyuncu Yücel’in sözlerine “Uğur uzayda mı yaşıyor? Kendisini uzayda falan zannetti galiba. Yaratık kelimesi çok ağır olmuş. Benden bir şey istiyorlarsa, seve seve yaparım. Gençlere kapı açmak lazım. Biz genç değiliz, ben gençlerle hep saygı ve sevgi çerçevesinde çalıştım. Sen karşındaki kişileri yaratık olarak görüyorsan o kişilerle olan teklifleri kabul etmezsin olur biter. Yolu açık olsun ne diyeyim.” şeklinde yanıt verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir