Yaşam

Cem Yılmaz’ın iddialı sözleri şaşırttı!

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Zorlu PSM’de düzenlenen organizasyondaki sözleri ile dikkat çekti. Yılmaz, kendinden emin ve iddialı sözlerde bulundu.

İş ve marka dünyasının yanı sıra, ünlü isimlerin bir araya geldiği ‘Brand Week Istanbul’ saat 17:15’te Zorlu PSM’de düzenlendi. 

’Brand Week Istanbul’un ’Inspiration Hall’ bölümünde ’21.Yüzyılda Farklı Olmak’ başlıklı söyleşide komedyen Cem Yılmaz, Ralli Şampiyonu Burcu Burkut Erenkul, voleybolcu Eda Erdem, Opet Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Murat Zengin soruları yanıtladı.

“CİLALI TAŞ DEVRİNDE DE GÜLDÜRÜRÜM” 

Yaptığı esprilerle salondakileri güldüren komedyen Cem Yılmaz, şunları ifade etti:

“Bir çoğumuz, elimizdeki imkanlarımız alınsa, Taş Devri’ne gönderilsek, ne iş yapacağını bilemeyebilir. Murat Bey sizi mesleğinizle taş devrine göndersek, pazarlama ile ilgili ne yapabilirim diye kara kara düşünürsünüz. Reklamcı arkadaşım orda ne yapacağım diye düşünebilir. Benim ise hiç böyle bir kaygım yok. Beni Cilalı Taş Devri’ne gönderseniz orada da güldürürüm. Beni 4’üncü, 5’inci boyutun yaşandığı 26. yüzyıla da göndersen orada da güldürürüm. Bu bir iddia değil bu bir realite.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir