Yaşam

Ali Sunal’dan babası Kemal Sunal’a duygulandıran doğum günü mesajı!

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en iyi oyuncularından biri olan Kemal Sunal’ın 77.doğum gününde oğlu Ali Sunal’ın paylaşımı duygulandırdı. Ünlü isim kızlarıyla çekildiği kareleri “İyi ki doğdun canım babam, gölgesinde bizi hala koruyan mutlu eden koca çınarım, Nar ve Nil ‘in melek dedesi iyi ki doğdun…” notuyla paylaştı.

“Kapıcılar Kralı”, “Atla Gel Şaban”, “Hababam Sınıfı” ve “Şabanoğlu Şaban” gibi unutulmaz filmlerle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Kemal Sunal, 3 Temmuz 2000’de uçakta kalp krizi geçirerek hayata gözlerini yumdu. Türk sinemasının efsanevi ismi sevenleri tarafından 77.doğum gününde anılıyor. 

Hem oyunculuğuyla hem de sevilen kişiliğiyle sinema dünyasına adını altın harflerle yazdıran usta oyuncunun doğum gününde oğlu Ali Sunal sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

“NARİN VE NİL’İN MELEK DEDESİ…”

Kızları Nil ve Narin ile çekildiği bir kareyi Instagram hesabından paylaşan Ali Sunal, gönderisine “Başta ben olmak üzere tüm sevenlerin hayranların seni senin filmlerini bilen herkes çocuklarını seni tanıtarak büyütüyor. Sen gittikten sonra hayranlarına milyonlarca küçük arkadaşımız eklendi ikisi fotoğrafta. İşte biz senin doğum gününü o milyonlarla kutluyoruz her yıl çoğalarak. İyi ki doğdun canım babam, gölgesinde bizi hala koruyan mutlu eden koca çınarım, Nar ve Nil ‘in melek dedesi iyi ki doğdun…” şeklinde not düştü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir