Yaşam

Haluk Levent’ten şaşırtan açıklama! Kuruşu kuruşuna…

Ülkemizin her yerine yaptığı yardımlarla bilinen AHBAP derneği kurucusu Haluk Levent, yangın ve sel bölgesindeki paraların nereye gittiğini sosyal medya hesabından açıkladı.

Türkiye’nin dört bir yanına yaptığı yardımlarla adından söz ettiren AHBAP Derneği’nin kurucusu Haluk Levent, geçtiğimiz aylarda çıkan orman yangınlarından, sel felaketlerinden ve depremlerden etkilenen iller için toplanan bağışların nereye gittiğiyle ilgili bir açıklama yaptı.

haluk leventten açıklama

“ÖNEMLİ BİR AÇIKLAMA YAPACAĞIM”

Ünlü şarkıcı Haluk Levent, önemli bir haber duyuracağını, bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu. Sanatçı, “Bugün saat 15.00 de önemli olduğunu düşündüğüm bir açıklama yapacağım” ifadelerini kullanmıştı.

“KURUŞU KURUŞUNA YARDIM YAPILDI”

Saatler 15.00’i gösterdiğinde bir paylaşım yapan Levent, yaz boyunca yaşanan afetler sırasında toplanan yardımların nereye gittiğini tek tek açıkladı.

Bağışların miktarları dahil olmak üzere nerelere ulaştırıldığını 4 dakikalık bir video ile duyuran ünlü sanatçı, Twitter paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Bildiğiniz gibi yaz boyunca afetler yaşadık. Sizler de Ahbap’a bağış yaptınız. Kuruşu kuruşuna fatura, makbuzuna kadar sizin adınıza bu yardımları ulaştırdık. Yangın ve sel felaketi dışında yapılan bağışların da nerelere kullanıldığının açıklamaları var aşağıda. Bilginize.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir