Yaşam

Hakan Altun ameliyattan sonra ilk kez konuştu!

Geçtiğimiz aylarda damar tıkanıklığı sebebiyle hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Hakan Altun, taburcu olduktan sonra ilk kez sağlık durumu hakkında konuştu.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, önceki aylarda damar tıkanıklığı nedeniyle apar topar hastaneye kaldırılmıştı. Ameliyat olan 49 yaşındaki ünlü isim, tedavisinin ardından taburcu edildi.

Önceki akşam Etiler’de bir mekan çıkışında objektiflere yansıyan ünlü sanatçı, sağlık durumu hakkında muhabirlerin sorularını yanıtladı. İyileşme sürecinin güzel geçtiğini söyleyen Altun, “İyiyim, her şey yolunda. İlaç tedavim devam ediyor” şeklinde konuştu.

Bodrum-İstanbul arasında mekik dokuduğunu anlatan ünlü şarkıcı “Zorlanıyorum, çekimler İstanbul’da olduğu için hafta içi burada olmak durumunda kalıyorum, gerçi 15 gün önce bir boşluğumuz vardı Bodrum’daydım” ifadelerini kullandı.

Yılbaşında Ankara’da sahne almaya hazırlanan Altun, alacağı fiyat hatırlatılınca “Ben parayı konuşmuyorum, sadece şarkı söylüyorum. Mesela döner yiyoruz onun parasını bile almıyorlar şeklinde esprili yorumda bulundu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir