Moda

Yargı dizisi oyuncu kıyafetleri ve markaları! Yargı son bölüm Ceylin ve Ilgaz kıyafetleri

Her pazar izleyiciyle buluşan Yargı dizisi herkesin sevgilisi haline geldi. İzlenme rekorları kıran Yargı dizisinde Ceylin ve Ilgaz ikilisi de merak edilenler arasında. Zarif şıklığı ve hal ve hareketleriyle izleyicinin beğenisini kazanan Yargı’daki Ceylin’in kıyafetlerini nereden aldığını öğrenmek isterseniz yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarında kısa bir süredir yayınlanan ve yayınladığı günden beri izlenme rekorları kıran Yargı dizisinde katil belli olmuştu. Başrollerini Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in oynadığı Yargı dizisi  cinayet vakası ile yolları kesişen avukat Ceylin ve Savcı Ilgaz’ın hikayesi konu alınıyor. Savcı Ilgaz dürüstlüğü ile tanınmaktadır. Kurallara sonuna kadar bağlı adaletin peşinden giden bir an olsun yolundan şaşmayan bir karakterdir. Avukat Ceylin ise hukuk okurken babasının uğradığı haksızlık sonucu hapse girmesi ile kural tanımaz, isyankar bir karaktere bürünmüş genç avukattır. İzlerken ekranlarda herkesi ekranlara kilitleyen Yargı dizisinde oyuncuların kıyafetleri de dikkat çeken detaylar arasında. 

YARGI’DAKİ CEYLİN KIYAFETLERİ

Merve Çisko imzalı bordo takım Ceylin’e çok yakışmış. Yeni sezonda bordo takımsız kalmayın. Üstelik Merve Çisko istediğiniz her bedende size özel tasarlıyor.

Uzun kollu çıtçıtlı body yüksek bel pantolonlarınızla ve ceketlerinizin içine giymek için eşsiz bir parça. Ceylin’in üzerindeki uzun kollu beyaz body Rivus marka.

Ceylin’in ilk bölümde de ikinci bölümde de giydiği bu kiremit rengi ceket Network’ten… 

Ceylin’in içine giydiği ekru bluzu beğenenler Network’te bulabilirler!

Acı haberi alan Ceylin hırsını Ilgaz’dan çıkarıyor, çok haklı…Bu kombinin altına Kemal Tanca stiletto ayakkabı giymişti Ceylin. Üstelik bu stiletto vegan deri.

Dizinin başında Ceylin’i bu kombin ile tanıdık, Ceylin’in kahverengi çantası Mango. Dikişli shopper model çanta.

YARGI ILGAZ’IN KIYAFETLERİ

7 Kasım Yargı dizisi 8. bölüm Ilgaz’ın giydiği triko kazağı jackandjones markalı. 7 Kasım Yargı dizisi Ilgazın triko kazağı

24 Ekim Yargı dizisi Ceylin’in koyu yeşil renkli takımı mervecisko marka.

 

17 Ekim Yargı dizisi Ceylin’in kabanı ceketi: ceketi merveciskoofficial, Kabanı bslfashion, Ayakkabı ve çanta mango marka.

25 Ekim Yargı dizisi Savcı Ilgaz’ın giydiği trikosu jackandjones.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir