Yaşam

Yalancı dizisi 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Deniz’in korku dolu anları

Show Tv’de yeni başlayan Yalancı dizisinin dün akşam ekrana gelen bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşandı. Başrollerinde Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci’nin yer aldığı Yalancı dizisinin 9. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yalancı yeni bölümde, Deniz’in kapısına dayanan Mehmet Emir zorla eve giriyor. Deniz korku dolu anlar yaşıyor! İşte Yalancı dizisinin çok merak edilen 9. bölüm fragmanı

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Yalancı dizisinin yönetmen koltuğunda usta isim Hülya Gezer’in yer alırken, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldı. Yalancı dizisi yayınlanır yayınlanmaz milyonlarca kişi tarafından izlendi. Sosyal medyada büyük ses getiren dizide başrol oyuncuları Salih Bademci ve Burçin Terzioğlu’nun arasındaki uyum dikkatleri dizinin üzerine çekiyor. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizilerinden biri olan Yalancı dizisinin konusu internette herkes tarafından merak ediliyor. İşte Yalancı dizinin konusu ve oyuncuları hakkında tüm merak edilenler….

YALANCI YENİ BÖLÜM TARİHİ

Yalancı dizisi artık hafta içi salı günleri yeni bölümleriyle izleyicisiyle buluşacak. Yalancı 9. bölüm ise 16 Kasım Salı akşamı Show TV’de yayınlanacak. Yalancı’nın yeni bölüm fragmanında, Deniz’in içinde bulunduğu zor durumu polislere açıklamaya çalıştığı anlar dikkat çekiyor. Deniz, “Benim elimi kolumu bağladınız, ben kıpırdayamıyorum. Ben artık nefes alamıyorum” diyerek isyan ediyor. Deniz, Mehmet Emir’in annesine ulaşarak onunla konuşmaya çalışırken Arif’in gerçekleri öğrenip öğrenmeyeceği merakla bekleniyor.

İzleyenler tarafından çok sevilen Yalancı dizisinin 9.fragmanında dikkat çeken detaylar…

YALANCI DİZİSİ 9.BÖLÜM FRAGMANI

YALANCI DİZİSİ 8. BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Yalancı’nın ekrana gelen yedinci bölümündeCanan, Mehmet Emir’e duyduğu nefret yüzünden Mehmet Emir’in evine taş atmış ve kaçmıştır. Doruk, evlerine taş atan kişinin Deniz olduğunu düşünür. Bu durum Mehmet Emir ve Deniz’i bir kez daha yüz yüze getirir. Deniz bu olay vesilesi ile Mehmet Emir’in bir kurbanı daha olduğunu anlamış olur. Bu yeni kurban konuşursa Mehmet Emir’in bir yalancı olduğunu ortaya çıkaracak ve Mehmet Emir’i parmaklıklar ardına gönderebilecektir. Deniz, yeni kurbanın kimliğini bulmak ve onu konuşmaya ikna etmek için harekete geçer.

YALANCI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Deniz zeki, yetenekli, kendini işine adamış bir edebiyat öğretmenidir. Mehmet Emir ise ünlü bir cerrahtır. Aynı zamanda oğlu Deniz’in öğrencisidir. Her ikisi de epey zamandır hayatlarına kimseyi sokmamıştır. Aralarındaki çekim, onları önce beraber çıktıkları bir akşam yemeğine daha sonra da hayatlarını alt üst edecek bir dizi olayın içine sürükler. Masum bir yemeğin kendileri ve ailelerini büyük yıkımlarla karşılaştıracağı akıllarına bile gelmez. Aynı geceyi iki taraf da farklı şekillerde anlatıyor, farklı şekillerde görüyor. İnandıkları gibi. Yalan hiç bu kadar gerçek görünmemişti. Yalancı… İki Taraf, Tek Doğru! Adeta bir tenis maçı izler gibi iki taraf arasında gidip gidip geleceğimiz bir hikaye bizi bekliyor.

yalancı dizisi konusu

YALANCI DİZİSİ OYUNCULARI 

Yalancı dizisi İstanbul Beykoz’da çekiliyor. Filmin başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak yer alıyor. Onlara İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

Yalancı yeni bölüm fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir