Yaşam

Tülin Şahin kızını göstermeyince Pedro de Noronha çılgına döndü!

Ünlü manken Tülin Şahin ve Pedro de Noronha arasında yaşanan çocuk polemiği bitmiyor. Kızları Siena Leyla’yı doğum gününde görmek için Türkiye’ye gelen Porkekizli iş insanı kapıda kalınca olanlar oldu.

Türkiye’nin önde gelen mankenlerinden Tülin Şahin ve Portekizli iş insanı Pedro de Noronha arasında sular durulmuyor. 2019 yılında kızları Siena Leyla‘yı kucaklarına alan çift, doğumdan kısa bir süre sonra ilişkilerini bitirme kararı almıştı. İkili arasında 2 yıldır devam eden velayet savaşı magazin gündemine bomba gibi düştü.

Şahin, Pedro de Noronha’nın ilişkileri süresince hem kızına hem de kendisine şiddet uyguladığını öne sürerek mahkemenin yolunu tutmuştu. Ünlü manken aynı zamanda Portekizli iş insanının 3 milyon Euro borcu olduğunu ve bunun içinden kızlarını kaçırarak kendisinden fidye isteyeceğinden endişe duyduğunu dile getirmişti.

Noronha’nın Siena’ya dezenfektan içirmeye çalıştığını ve bayıltacak kadar sert bir şekilde çocuğu sıktığını da söyleyen Şahin, açıklamalarıyla herkesi şoke etmişti.

İkili arasındaki çocuk polemiğinde yaşanan yeni gelişme sosyal medyanın gündemine oturdu. Siena Leyla’nın 2.yaş doğum günü için Türkiye’ye kızını görmeye gelen Noronha, Şahin’in apartmanının girişinde çekildiği karesini sosyal medya hesabından paylaştı. 

“YARGIÇ TÜLİN KIZIMIZI NE ZAMAN GÖREBİLECEĞİM?”

İçeri giremediğini söyleyen Noronha, Tülin Şahin’e isyan ederek “Sevgili Siena, doğum günün kutlu olsun aşkım! Burayı annenin apartmanının lobisi olarak tanıyabilirsin. Baban doğum gününü kutlamak ve seninle vakit geçirmek için buradaydı. Ne yazık ki annen bir kez daha Türk mahkemelerinin bugün seni görmeye hakkım olduğunu söylemesine rağmen, kendisinin Türk yargı sisteminin üstünde olduğuna ve kendisinin nihai karar mercii olduğuna karar verdi. Ne zaman birlikte olabileceğimizin nihai yargıcı. Yargıç Tülin, kızımızı ne zaman görebileceğimi söyler misiniz? Baban bir kez daha her yöne 5.000 km uçtu ve seni görmeden eve dönecek sevgili Siena’m. Baban seni seviyor ve her zaman yanında olacak, İstanbul sensiz hiç de eskisi gibi değil, İstanbul sensiz olmaz…”  şeklinde paylaşımda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir