Moda

Demet Özdemir kombin fiyatıyla şoke etti! 12 asgari ücret değerinde…

Son olarak ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisiyle ekranlarda olan ve büyük bir kitleye sahip olan oyuncu Demet Özdemir, sosyal medyada yaptığı son paylaşımla gündeme geldi. Tercih ettiği kıyafet ve aksesuarların fiyatı dudak uçuklattı.

İlk olarak ‘Sana Bir Sır Vereceğim’ dizisiyle yıldızı parlayan ve daha sonrasında pek çok yaz dizisinde yer alan oyuncu Demet Özdemir, son olarak normalden farklı olarak ciddi bir rolde yer almıştı. ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisiyle ekranlarda yerini alan Özdemir’in hayranları her geçen gün artmaya devam ediyor. 

Son zamanlarda sosyal medya hesabını da aktif bir şekilde kullanan Özdemir, yaptığı paylaşımlarla devamlı gündem oluyor. Tercih ettiği kıyafetler ve aksesuarlarıyla ilgi çeken güzel oyuncu, son paylaşımıyla ağızları açık bıraktı. Özellikle çantası başta olmak üzere, kullandığı parçaların fiyatları neredeyse 12 asgari ücrete tekabül etti.

Demet Özdemir, son olarak siyah kombinli tarzıyla sevenlerinin karşısına çıktı. Özdemir’in giydiği çizmelerin fiyatı 7 bin TL iken, aksesuar olarak koluna taktığı çantanın fiyatının ise 25 bin 200 TL olması hayranlarını şoke etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir