Yaşam

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’ten oğluna dolarlı gönderme!

Geçtiğimiz günlerde Yasemin Şefkatli ile dünyaevine giren İdo Tatlıses balayına ABD’ye gitmişti. Usta sanatçı İbrahim Tatlıses son günlerde doların hızla artmasından dolayı oğluna ince bir mesaj verdi.

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses konser vermeye tüm hızıyla devam ediyor. Konser veren İbrahim Tatlıses’e Amerika’da balayında olan oğlu İdo Tatlıses’ten konserin ortasında telefon sürprizi geldi. İdo Tatlıses, babasına konsere telefonla bağlanarak sanatçıya sürpriz yaptı. 

ibrahşm tatlıses dolar mesajı

Tatlıses, oğlu İdo’ya şakayla karışık bir gönderme yaptı. Yasemin Şefkatli ile 7 Ekim’de görkemli bir düğünle evlenen İdo Tatlıses’e, babası İbrahim Tatlıses’ten konser ortasında ‘ince’ mesaj: ‘Babam da beni balayına ABD’ye göndermişti…’ sözleriyle seslenen İmparator lakaplı sanatçı  davetlileri güldürdü.

Yasemin Şefkatli de eşi İdo Tatlıses’in araç içerisinde otururken dışarı bakarak dalıp gittiği bir fotoğrafı hikaye olarak paylaştı, “Doları düşünmüyorsa ben de neyim…” notunu düştü.

İdo yaptığı bu paylaşıma “Az ye az! Dolardan haberin var mı?” notunu düşerek her geçen gün yükselen dolara gönderme yaptı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir