Yaşam

Hometown Cha-Cha-Cha Kim Seon-ho hangi dizilerde yer aldı? Kim Seon-ho kimdir?

Güney Kore’nin son zamanlarda en iyi çıkış yapan oyuncularından biri olan Kim Seon-ho hakkında merak edilenleri sizler için derledik. Hometown Cha-Cha-Cha performansıyla beğeni toplayan ve birden hit listesinde ilk sırada yer aldı. Hometown Cha-Cha-Cha Kim Seon-ho hangi dizilerde yer aldı? Kim Seon-ho kimdir?

35 yaşındaki Kim Seon Ho, Seul Sanat Enstitüsü mezunudur. 8 Mayıs 1986 yılında Güney Kore’de dünyaya geldi. Tiyatro ile kariyer hayatına başlayan Kim Seon Ho, ilk kez ekranlara Good Manager ile başladı. 2017 yılındaki dizi deneyiminden sonra 2019 yılından bu yana 2 Days and 1 Night programıyla haftanın her günü ekranlara çıktı.

kim seon ho kimdir

Gülüşü ve sempatik tavırlarıyla ciddi bir çıkış yakalayan oyuncu, Two Cops, 100 Days May Prince, Walcome to Wailili ve Start Up gibi dizilerde yer aldı. Ancak en büyük çıkışı Hometown Cha Cha Cha ile yaptı.

kim seon ho dizileri

Acılı bir geçmişi olmasına rağmen bütün umuduyla hayatta tutunan bir adamı oynayan Kim Seon Ho’nun Instagram’da 8 milyona yakın takipçisi var.

kim seon ho eski hali

Reklamların aranan yüzü haline gelen Seon Ho geçtiğimiz gün en iyi oyuncu ödülüne layık görüldü. Öte yandan en iyi çıkış yapan oyuncu oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir