Yaşam

“Olaylı Gelin” Meghan Markle’ın yaptığı bağış alay konusu oldu!

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gündemden düşmeyen “olaylı gelini” Meghan Markle yaptığı son hareketle yine herkesi şaşırttı. Markle’ın ünlü bir kahve markası için yaptığı 25 dolarlık bağış, sosyal medyada alay konusu haline geldi.

İngiliz Kraliyet Ailesi’nin gündemden düşmeyen üyeleri Prens Harry ve Meghan Markle, kraliyet ailesinden ayrılsalar da attıkları her adımla olay oluyorlar. Kraliyet ailesinin olaylı gelini Meghan Markle son yaptığı hareketle sosyal medyada alay konusu oldu. 

Ücretli aile ve sağlık izni kapsamında fazla mesai yapanlara destek olmak isteyen Markle, dünyaca ünlü kahve markası Starbucks’tan 25 dolarlık hediye çeki verdi. Ünlü isim aynı zamanda ABD’li politikacılara bunun “ulusal bir hak” yapılması için seslendi. 

Meghan Markle’ın yardım başlığı adı altında 25 dolarlık Starbucks çeki vermesi sosyal medya kullanıcıları tarafından topa tutuldu. Ünlü isme ateş püsküren İngiliz ve Amerikalılar, Markle’ın dikkat çekmeye çalıştığını söyledi. 

Sosyal medya kullanıcılarından biri Sussex Düşesinin yardımı için “İnanılmaz derecede klas… ve gerekli. Kazanma mücadelesinde arkamızda olduğunu bilmek gerçekten onur verici.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir