Yaşam

İstanbul’a yeni nesil ailece eğlence köyü kuruluyor

Akıllı Eğlence Sistemi’ne sahip yeni nesil bir eğlence köyü olan “Mola İstanbul” önümüzdeki yılın ilk yarısında Silivri/Selimpaşa’da hizmete giriyor.

Yaklaşık 100.000 m2 lik bir alanda inşaatı tamamlanmak üzere olan Mola İstanbul eğlence köyünde; 42 adet tematik mimariye sahip konaklama bloğu, 22 adet eğlence ve aktivite alanı, 12 adet SPA, termal havuz ve aquapark tesisi, 11 adet yemek ve alışveriş alanı, 4 adet gösteri ve toplantı merkezi, 8 adet spor ve yarışma alanı bulunmaktadır. 

Karadeniz Evleri sokak

Ailece eğlence teması üzerinde odaklanılan konseptte, 3 yaştan 70 yaşına kadar ailenin her ferdine yönelik yüzlerce eğlence aktivitesi planlandı. Köyde konaklayan konuklar, Akıllı Eğlence Sistemi (AES uygulaması) üzerinden, kendileri ve çocukları için planlanan eğlence aktivitelerine ve yarışmalara isterlerse rezervasyon yapabilecekler ve RFID bilekliklerle ilgili aktivitelere de katılacaklar. Onlarca yeni arkadaşla tanışıp, ekip olup yarışacaklar, eğlenecekler ve yeni dostlukların temeli Mola İstanbul’da atılacak.

Mola İstanbul’da büyükler ve küçüklerin yarışacakları Survivor parkurundan VR sanal gerçeklik oyunlarına, arcade oyun salonlarından oyun panayır alanlarına, dev trambolin parktan spor ve yarışma alanlarına 22 adet eğlence ve aktivite alanı bulunmaktadır. 

(Survivor)

Ayrıca Mola İstanbul’da 12 farklı alanda SPA-Wellness, aile SPA’ları, 4 mevsim kullanıma uygun aquapark ve bay/bayan ayrı kullanımlı yüzme havuzları yer alıyor. SPA alanları destinasyon programlı ve kişiye özel kullanımlı olarak tasarlandı.

(SPA)

Mola İstanbul’da sadece 19 bin TL’den başlayan fiyatlarla, ailenizle birlikte ömür boyu ve her yıl 1 hafta kalacak şekilde istediğiniz gibi eğlence tatilini yapacağınız dairenizi satın alabilirsiniz. Sabit vadeli alım ve tefe/tüfe endeksine bağlı vadeli alım seçenekleriyle, 5.700 TL peşinat ve 277 TL’den başlayan taksitlerle Mola İstanbul’da devre mülk olarak daire almak mümkün.

5 Kasım Cuma günü saat 14:00’te ve sadece online olarak molaistanbul.com web sitesi üzerinden başlayacak satışlar öncesi, isteyenlere Mola İstanbul’u ziyaret etme imkanı da sunulacak.

KEŞFETMEK İÇİN TIKLAYIN…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir