Moda

Hande Erçel tercih ettiği kıyafetlerle gündem oldu! Hande Erçel’in kıyafetlerinin fiyatları

Sosyal medyada en çok takipçisi olan oyuncu Hande Erçel, yer aldığı projelerdeki başarısının yanı sıra tercih ettiği giyim konusunda da sık sık takip edilen bir isim oldu. Genç yaşına rağmen dünya çapında tanınan oyuncunun kendine has kombinlerini sizler için radarımıza aldık. İşte Hande Erçel’in en çok tercih ettiği kombinleri! Elbisesinin fiyatı dudak uçuklattı

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en güzel yüzü seçilen Hande Erçel, yurt dışında da takip edilen başarılı bir oyuncudur. 27 yaşında olan Erçel, genç yaşta annesini kaybetti. Bir ablası olan Erçel, bu süreci ablası ve ablasıyla atlattı. Güneşin Kızları’yla ekranlara adım atan oyuncu daha sonra Aşk Laftan Anlamaz, Halka ve son olarak Sen Çal Kapımı adlı projelerde yer aldı. Kısa sürede beğenilen oyuncu, tam bir romantik komedi kadın oyuncusu oldu. Instagram da 25 milyon takipçisi olan oyuncu özellikle pandemi de en çok kazanan isim oldu. Aynı anla diş macunu, giyim ve daha birçok projede yer aldı. Oyunculuğunun yanı sıra giyimiyle de beğenilen oyuncunun en çok tercih ettiği kombinleri sizler için bir araya getirdik.

HANDE ERÇEL’İN EN ÇOK TERCİH ETTİĞİ KOMBİNLER!

Yer aldığı bir dergi çekimlerinde yüzü olduğu giyim markasının kıyafetleriyle objektiflere poz veren Hande Erçel, sosyal medyada gündem oldu. 

hande erçel kıyafetleri

NOCTURNE BLUZ: 399, 00 TL

NOCTURNE PANTOLON: 469,00 TL

NOCTURNE TULUM: 999,00TL

Güzel oyuncunun günlük yaşamında vazgeçilmezinin spor olduğunu hemen hemen her paylaşımında fark ediyoruz. Diğer isimlerin yanı sıra spor klasik karşımı yapmayan oyuncunun kombinleri de bu yüzden daha nettir. Ev de çoğunlukla siyah giyimi tercih eden oyuncunun böylece dolabında en çok eşofman ve sweat olduğu belli oluyor. 

ev giyminde siyah ve hande

Tulumlar vazgeçilmezi gibi bir şey! Yazdan bu yanda reklam yüzü olduğu markanın kıyafetlerini üzerinden çıkarmayan oyuncu markanın en çok tulumlarını sevdi. 

hande erçel kıyafetleri

  • NOCTURNE: 699,00TL
  • NOCTURNE: 767,00TL

Geçtiğimiz gün aynı markanın çekimlerini yeniden yapan oyuncuya deri kıyafetlerin de yakıştığını görmüş olduk. 

hande erçel kombini

  • NOCTURNE CEKET: 1.759,00 TL
  • NOCTURNE ETEK: 439,00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir