Yaşam

Akciğer kanseri Semra Dinçer hayatını kaybetti! Semra Dinçer kimdir?

Kuzey Güney dizisinde yer alan Semra Dinçer bir süredir akciğer kanseri nedeniyle tedavi görüyordu. Usta oyuncu kansere karşı yenildi. Bu acı haberi Haluk Levent, sosyal medya hesabından duyurdu. Semra Dinçer kimdir?

56 yaşındaki Semra Dinçer, 2 yıldır akciğer kanserinden tedavi görüyordu. geçtiğimiz gün durumu ağırlaşan oyuncunun hayatını kaybettiği öğrenildi. Handan Tekinoğlu, karakteriyle hafızalara kazınan oyuncuya 2 yıl önce kanser teşhisi konuldu.

semra dinçer vefat etti

Sürekli olarak tedavi için hastaneye giden oyuncu geçtiğimiz gün fenalaşarak yoğun bakıma kaldırıldı. Ancak tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

semra dinçer vefat etti

Bu acı haberi şarkıcı Haluk Levent, sosyal medya hesabından duyurdu. Levent paylaşımına şu sözleri yazdı:

“Akciğer kanseriydi. 2 yıl öncesinden itibaren Ahbaplar ilgilendi. İsmini vermedik. Sadece S.D olarak yazmıştık. Hayırseverler tarafından 2 kez ev tutuldu sayısız operasyon yaptırıldı. Ama olmadı 🙁 Oyuncu Semra Dinçer ablamızı az önce kaybettik. Sevenlerinin başı sağolsun.”

semra dinçerin ölüm haberi

Levent’in paylaşımından oyuncunun zor günler geçirdiği ortaya çıktı. Ameliyat ve maddi masraflarını karşılayamayan oyuncuya Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap kurumunun yardım ettiği öğrenildi. 

SEMRA DİNÇER KİMDİR?

1965 yılında Ankara’da doğan oyuncu Semra Dinçer,  oyunculuk eğitimini tiyatro sahnelerinden aldı. Birçok dizi, sinema filmi ve reklamda seslendirme olarak yer alan oyuncu sonra olarak Kırmızı Oda dizisinde yer aldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir