Yaşam

MasterChef’te elenen isim! 31 Ekim elenen yarışmacı belli oldu

Sevilen yemek yarışması programı MasterChef’te yine bir eleme günü yaşandı. Haftanın elenen ismi belli oldu.

MasterChef yarışma programında son 12 yarışmacıya doğru giderken elenen yarışmacı da belli oldu. Haftanın elenen ismi hayranlarını üzdü. Araz, Hasan, Ateş, Burcu, Mert ve Safanur eleme potasında olan yarışmacılardı.

MasterChef 2021’de yeni bir eleme heyecanı yaşandı. İlk turda başarılı yemekler çıkartarak elenmekten sırasıyla Hasan, Burcu ve Araz kurtuldu. Son üçe kalan Ateş, Mert ve Safanur arasında yeni bir eleme heyecanı yaşandı. Mehmet Şef’in hazırlamış olduğu salata tabağını en başarılı yapan isim Mert oldu ve yarışmacı arkadaşlarının yanına gitti.

Son ikiye kalan Ateş ve Safanur arasında tabağı başarısız bulunan kişi Ateş oldu. Gecenin sonunda MasterChef Türkiye’ye veda eden isim Ateş oldu. 

Ateş’in elenmesi üzerine Safanur gözyaşlarını tutamadı. Hıçkırarak ağlayan Safanur, Ateş’e sarılarak teselli etti ve onu küçük bir kardeşi olarak gördüğünü dile getirdi.

 

MASTERCHEF ATEŞ KİMDİR? 

Mert Ateş Durukan, 18 yaşında ve yarışmaya İzmir’den katıldı. Lisede aşçılık bölümü okuyan Masterchef Ateş, annesi ile ayrı bir eve geçtiği 9-10 yaşlarında annesi işten gelene kadar yemekleri hazırladığını söylemişti.

Durukan, ailenin tek çocuğu. Annesi muhasebeci, babası ise turizm sektöründe çalışıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir