Moda

G20 Liderler Zirvesi’ne katılan Emine Erdoğan’ın Osmanlı detaylı modasına beğeni yağdı!

İtalya’nın Roma şehrinde gerçekleşen G20 Liderler Zirvesi’ne katılan Emine Erdoğan, tercih ettiği kıyafetlerle gündem oldu. Osmanlı detayları olan kombinleri sosyal medyada oldukça beğenildi. Liderlerin eşleriyle çektiği fotoğrafları paylaşan Erdoğan’ın dikkat çeken şıklığına yorum yağdı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz gün İtalya’nın Roma şehrinde gerçekleşen G20 Liderler Zirvesine katıldı. Kendisine eş Emine Erdoğan eşlik etti. Başkan Erdoğan, siyasi görüşmeler gerçekleştirirken, eşi Emine Erdoğan, diğer lider eşleriyle Roma turu yaptı.

emine erdoğan modası

Turkuaz ve siyah renklerinden kombin yapan Emine Erdoğan’ın şıklığı beğenildi. Son derece bir lider eşi gibi şık ve asil renk tercihinde bulunan Erdoğan, turkuazla gelenekselciliğini gösterdi. 

emine erdoğan modası

Klasikleşen eşarp bağlama yöntemini yeniden tercih eden Erdoğan’ın dış giyiminde saten kumaşı kullandı. Modayı yakından takip eden Erdoğan’ın yuvarlak el çantası ve yüksek taban ayakkabılarıyla ortam içindeki ağırlığını kanıtlamış oldu. 

emine erdoğan osmanlı detayları

Öte yandan eşi Başkan Erdoğan’a eşlik ettiği sırada ise tercih ettiği pembe renkli kombini en çok beğenilenler arasında yer aldı. Özellikle kaftanındaki Osmanlı modasına hakim olan işlemelerle taktir topladı. 

emine erdoğanın osmanlı detayları

Önceki gün AKM binasının açılışında ise beyaz kırmızı renkleriyle Türk bayrağını renklerini temsil eden bir kombin tercih etmişti. 

emine erdoğan modası

Emine Erdoğan’ın kendine has olan tarzında vazgeçilmez olan detayları ise Kaftan tarzı uzun ceketleri, yüksek tabanlı ayakkabıları ve çift katlı eşarp bağlama yöntemidir. 

emine erdoğan modası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir