Yaşam

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak’tan şaşırtan açıklama! Hüngür hüngür ağladım

Ünlü komedyen İbrahim Büyükak yıllar önce yaşadığı zorlukları anlattı. Büyükak, İstiklal Caddesi’nde yürürken hüngür hüngür ağlamıştım. Ama dezavantajları her zaman avantaja çevirdim” dedi.

Komedyenliğin yanı sıra yazarlıkta yapan ve oynayan İbrahim Büyükak yaptığı başarılı filmlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Ünlü komedyen, bugüne gelene kadar zorlu yollardan geçtiğini açıkladı. 

ibrahim büyükak hüngür hüngür ağladım

Üniversite sonrası, iş bulabilmek için mücadele verdiğini söyleyen Büyükak, katıldığı bir üniversite söyleşisinde geçtiği yollardan bahsedip, gençlere tavsiyelerde bulundu. Başarılı komedyenin en büyük hayali yazar olmaktı.

Bunu da şu sözlerle anlattı: “Yazar olmayı, lise son sınıftan itibaren kafaya koymuştum. Hatta sırf bu yüzden üniversitede, devam zorunluluğu olmayan bir bölüm seçmiştim. Yazar olmaya çalışıyordum. Orada da bir sürü sıkıntı yaşadık. Telif alamadığım, işlerimin yayınlanmadığı zamanlar oldu.”

Büyükak, o dönemlerde başından geçen duygusal bir hikayeyi de anlattı: “Bir mizah dergisine gittim. Yazılarımı beğendiler. ‘Bir hafta sonra gel görüşelim’ dediler. Bir gittim kimse yok, dergi bomboş. Acaba ‘Bana gel dediler, biz geliriz demediler, adamlar haklı mı?’ diye de bir yandan düşünüyorum. İstiklal Caddesi’ne çıktım ağlıyorum. Emindim, bu sefer bir şey olacak demiştim. Hayal kırıklığına uğradım. Sokakta yürürken ağlıyordum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir