Yaşam

Melisa Şenolsun ve Büşra Develi’den doğa tatili

2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde bir araya gelen ve yıllardır dostlukları süren iki güzel oyuncu Büşra Develi ve Melisa Şenolsun doğa içinde bir tatil yaptı.

6 yıldır arkadaşlıkları devam eden ikili Melisa Şenolsun ve Büşra Develi, Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde bir araya gelmişti. Her fırsatta bir araya gelen arkadaşlar, son olarak birlikte bir doğa gezintisine çıktılar.

Aralarından su sızmayan iki arkadaş, son zamanlarda daha sık görüşüyor. Melisa Şenolsun, başrolünde yer aldığı Umut Evirgen’in ‘Kimya’ filminin dünya prömiyerinden  döner dönmez ikili bir araya geldi. 

Bir araya gelen iki oyuncu, soluğu Balıkesir Edremit’te aldı. Mehmetalan Köyü’nde trafikten ve gürültüden uzak tatil yapıyorlar. 

Sosyal medya hesapları üzerinden doğal ortamın paylaşımını yapan ikiliden Şenolsun, gönderisinin açıklamasına “Gölgeleri kovalamayı bırak, sadece yolculuğun tadını çıkar” notunu düştü.

İkiliye kısa zamanda oldukça fazla beğeni ve yorum geldi. Ünlü dostlarından beğeni ve yorum alan ikili, birbirlerinin paylaşımına da yorum yapmadan geçmedi. Şenolsun, Develi’nin gönderisine, “Deli gibi yaptın beni iyice” yorumunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir