Yaşam

Ünlü şarkıcı Linet ve Bülent Serttaş arasında şoke eden gerilim!

Şarkıcı Linet, önceki haftalarda davet edildiği “Şarkılar Bizi Söyler” programına Bülent Serttaş’ın da davetli olduğunu öğrenince katılmamıştı. Bir araya gelmek istemeyen ikilinin arasında oluşan gerilimin sebebi ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Linet, geçtiğimiz haftalarda Kanal D’nin sevilen programı Şarkılar Bizi Söyler‘e davet edilmişti. Ancak konuklar arasında Bülent Serttaş‘ın da olduğunu öğrenen ünlü şarkıcı “Programda yer almak istemiyorum” diyerek teklifi reddetmişti.  Bülent Serttaş ile bir araya gelmek istemeyen Linet’in kızgınlığının sebebi belli oldu.

Geçtiğimiz aylarda İbrahim Tatlıses’in sunduğu İbo Show’a konuk olan Bülent Serttaş, dansçı Didem’in performansını izlemek istememişti. Oryantal Didem‘e bakmamak için büyük uğraş veren Serttaş’ın bu tavrı sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Bu olayı unutmayan Linet, Bülent Serttaş’a kızgın olduğunu belirterek aynı programda yer almak istemediğini söyledi. 

Bu olay karşısında sosyal medya kullanıcılarının bazıları Linet’i haklı bulurken bazıları da abartılı bir tepki olduğunu savundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir