Yaşam

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli Atatürk’ün hayatını oynayacak!

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, Cumhuriyetin 100. yılına özel hazırlan filmde Atatürk’ün hayatını oynayacağını doğruladı. Proje için büyük heyecan duyan İynemli “Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandırmak büyük bir onur ve gururdur” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet’in 100.yılında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk‘ün yaşamından kesitlerin yer alacağı bir sinema projesi için hazırlıklar yapıldığı öğrenilmişti. Filmde Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını oynayacak kişinin Aras Bulut İynemli olacağı konuşuluyordu. 

“BÜYÜK BİR ONUR VE GURUR!”

Geçtiğimiz gün reklam yüzü olduğu markanın Ortaköy’deki basın lansmanına katılan ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli hakkında çıkan iddiaları doğruladı ve şu ifadeleri kullandı:

“Mustafa Kemal Atatürk’ü anlatan bir projemiz olacak. Ben de Mustafa Kemal Atatürk’ü canlandıracağım. Çok heyecanlıyım. Çünkü böyle bir rolü canlandırmak büyük bir onur ve gururdur. Projeyle ilgili çok bilgi veremiyorum. Yapım şirketi zamanı gelince açıklama yapacaktır. Atatürk’ü elimizden geldiğince en iyi şekilde anlatmak tek amacımız.”

Başarılı oyuncu, “Rolünüze nasıl hazırlanıyorsunuz?” sorusuna ise, “Belli bir süreci var. Bunları biraz daha zaman ilerledikten sonra açıklamayı tercih ediyorum.” şeklinde cevap verdi.

NE OLMUŞTU?

“Çukur” dizisi ile ekranlarda fırtına estiren ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, çok iddialı bir projeyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü oyuncu, Cumhuriyet’in 100.yılını onurlandırmak için Mustafa Kemal Atatürk projesinde yer almaya hazırlanıyor.

“İKİ SENE ÖLSEM İÇİMDE TUTAMAM!”

Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin‘in oturacağı film hakkında şaşırtan haberi ise gazeteci Ayşe Arman sosyal medya hesabından paylaştı. Arman, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Duyduk duymadık demeyin! İki yıl sonranın bomba haberini şimdiden sizinle paylaşıyorum. Çünkü çok heyecan duydum, iki sene ölsem içimde tutamam. 29 Ekim 2023’de, yani Cumhuriyet’imizin 100. yılında, bir Mustafa Kemal Atatürk projesi geliyor. 2 yıldır senaryo çalışması gizlilik içinde süren harbi büyük bi projeden söz ediyorum. Yönetmen koltuğunda Mehmet Ada Öztekin var. Projeyi Lanistar Medya yapıyor. Peki başrolü, yani Atamızı kim canlandıracak? Cevap veriyorum: Aras Bulut İynemli.”

“OYNAMIYOR, CANLANDIRDIĞI KİŞİ OLUYOR!”

Aras Bulut İynemli’ye övgüler yağdıran Ayşe Arman, paylaşımının devamında sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Bence çok çok iyi bir seçim. Son dönemin en iyi erkek oyuncularından Aras Bulut İynemli. Ailecek hastasıyız. Tabii ki Çukurcu’yduk. Tabii ki 7. Koğuş’taki Mucize’yi öle öle, ağlaya ağlaya, hayranlıkla izledik. Çok gerçek buluyorum onu. Samimi, sahici. Abartılı hiç bir şeyi yok. Ultra doğal bir oyunculuğu var, oynamıyor, canlandırdığı kişi oluyor. Kısacası her rolün altından kalkabileceğini düşünüyorum. Sizin düşüncelerinizi alayım”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir