Yaşam

Kerem Bürsin İspanya’daki organizasyonun elçisi seçildi

Ünlü oyuncu Kerem Bürsin özel bir davet için İspanya’nın Kanarya Adaları’na gitmişti. Geçtiğimiz gün Türkiye’ye geri dönen Bürsin, sosyal medya hesabından İspanya anılarını paylaştı…

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Son olarak Sen Çal Kapımı dizisindeki rolüyle takipçilerini katbekat artırdı. Ünlü ülke sınırlarını aşan ünlü oyuncunun sosyal medyadaki takipçileri de oldukça arttı. Şu anda 9,4 milyon takipçisi bulunan Bürsin’in takipçi sayısının kısa zamanda 10 milyona ulaşması bekleniyor.

Özel bir davet için İspanya’nın Kanarya Adaları’na giden yakışıklı oyuncu, ‘Büyük Kanarya Yüzme Haftası’nın elçisi seçildi. İspanya’da yoğun ilgi gören ve elçi seçilmesiyle gururlandığını ifade etti. 

Bürsin, sosyal medyada İspanya anılarını paylaşarak gönderi açıklamasında da duygularını şu şekilde ifade etti:

“Sizinle asla unutamayacağım bazı anılarımı paylaşmak istiyorum! Büyük Kanarya’yı seviyorum! Bu büyük etkinliğin bir parçası olmak ve aynı zamanda Moda Calida 2021 Büyük Kanarya Yüzme Haftası’nın elçisi olmak büyük bir zevkti. Vakit ayıran, fotoğraf çektirdiğim ya da fotoğraf çektirdiğim herkese teşekkür ederim. Sohbet ederek biraz zaman geçirin, TEŞEKKÜRLER! Klas kalın dostlarım, ada tarzı… Şimdi haykırışlara…”

Kerem Bürsin, İspanya’da hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaştı ve buna oldukça şaşırdığını ifade etti. Bürsin’in havaalanında hayranlarını karşısında görünce yaşadığı şaşkınlık gözlerinden okundu.

Bürsin’in Kanarya Adaları’ndan geriye oldukça güzel fotoğraflı anıları kaldı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir