Yaşam

Manken Deniz Akkaya’dan Eser Yenenler’e cevap!

Ünlü sunucu Deniz Akkaya katıldı programda çok konuşulacak açıklamalara imza atmıştı. Eser Yenenler Akkaya’nın “Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmüyorum” açıklaması sorulması üzerine “Şişmanlar da Deniz Akkaya’ya bayılıyordu, Allah Allah… Talihsiz bir açıklama.” dedi. Deniz Akkaya’dan Yenenler’e cevap gecikmedi.

Haber Global’de yayınlanan ‘Tarafını Seç’ programına katılan Eser Yenerer, Deniz Akkaya’nın bir dönem yapmış olduğu “Şişmanlar ve çirkinlerle görüşmüyorum” açıklaması hatırlatılmıştı.

deniz akkayadan eser yenenlere cevap

Ünlü manken Deniz Akkaya, Eser Yenenler’in açıklamasını şöyle değerlendirdi:

“Eser’e yöneltilen soru aslında çok yönlü cevap verilmesi gereken bir sorudur. Öncelikle Eser’in de söylediği gibi bu mevzu onun programında ortaya çıkmış bir cümledir ama bu cümlenin başı sonu yani giriş gelişme sonucu var.”

“Eser’in bana programda sorduğu soru ve kilo mevzusu erkekler ve ilişkiler üzerineydi ki şu an bunu tekrarlıyorum; 44 yaşında çocuğun peşinden tek başına koşan, üreten bir anne olarak pek tabii ki kendine iyi bakan sağlığına dikkat eden yani kısaca bilinci yüksek bir erkekle olmak istemem son derece doğal.”

“Türlü imkanlarına rağmen hala bedenine acımasızca fast-food sıkıştırarak kendini bir nevi intihara sürükleyen bir adamla birlikte olmam söz konusu değil. Eser’in söylediği gibi bu talihsiz bir açıklama değil, tam tersine gerçekleri konuşan bir açıklamadır.”

“Keşke herkes benim kadar cesur olsa! Keza kendisinin de belirttiği üzere eşinin yanında sadece görsel olarak kötü durması değil, dünya güzeli çocuklarına verimli ebeveynlik için bu şarttır.”

Dünyanın en iyi sesi kronik kilo problemi olan Adele dahi çocuğu için kilo vermiş ve ne kadar mutlu olduğunu anlatıyor. Bana güvenmiyorsanız ona kulak verin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir