Yaşam

Canlı müziğe giden Aslı Şen’den, Linet’e “Sahneden selam vermedin” tepkisi

44 yaşındaki Aslı Şen, canlı müzik dinlemek için gittiği Linet konserinde gördüğü muameleden rahatsız olarak sosyal medya hesabından sitem etti.

Canlı müzik dinlemeye Linet’i dinlemeye giden iş kadını Aslı Şen, sosyal medyasından yayınladığı Linet’in fotoğrafının üzerine çarpı koyarak tepkisini gösterdi. Açıklamasında ‘Adabımuaşeret yoksunu’ olarak gördüğü Linet’in yanlış gördüğü davranışa değindi.

Aslı Şen, şu açıklamalarda bulundu:

“Yıllardır canlı müzik mekanlarında bir çok sanatçıyı dinlemeye giderim. Genelde de masam en öndedir. Adabımuaşeret gereği sanatçı özellikle ön masalara (ki bence tüm salona demeli) gözünün ucuyla da olsa saygıdan bir selam verir.

Dün gece sanatçımız 6 kadından oluşan masamıza bir an olsun bile gözünün ucuyla bile bakmazken, her nedense tüm erkekli masalara gülücükler gönderiyordu. 2 sene önce de başka bir mekanda yapmıştı, “herhalde ben yanlış anladım” demiştim. Dün gece de aynı şey olunca anladım ki hanımefendinin tarzından. Sesine bayılmama rağmen, sahnesi ve özellikle kadınlara olan tavrı sebebiyle masamızı erkenden terk ettik.

Biraz Tarkan’ı, Ebru Gündeş’i, Kenan Doğulu’yu, Zülfü Livaneli’ni Sezen Aksu’yu izlemesini öneririm. Starlık sadece ses ile olmuyor maalesef:(“

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir