Yaşam

Oyuncu Fahriye Evcen oğlu Karan’ı izlemek için kamera taktıracak!

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan oyuncu Fahriye Evcen, işteyken oğlu Karan’ı gözetleyebilmek için evine kamera taktırmak istiyor.

Şimdilerde yeni dizisi ‘Alparslan’ ile ekrana gelmeye hazırlanan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla oldukça dikkat çekiyor. Oğlu Karan’a hamile kaldıktan sonra setlerden bir süre uzaklaşan ünlü oyuncu, yeni dizi için Karan’a bakıcı tuttu. Etiler’de görüntülenen oyuncu Fahriye Evcen’in elinde güvenlik şirketinin kartı vardı.

Evcen’in çekimlerdeyken aklının Karan’da kaldığı, bu yüzden de eve kamera taktırmak istediği öne sürüldü. Evcen, Karan’ı artık cep telefonundan izleyecek. Güzel oyuncunun Kenzo marka çantasının fiyatı 2 bin 700 TL değerinde.

Son dönemde kendi markasını kurarak moda dünyasına adım adan oyuncu, yoğun günler geçiriyor. Bu yoğun günlerde sosyal medyayı da ihmal etmiyor. Takipçileriyle sık sık sosyal medya üzerinden bağ kuran güzel oyuncu, son paylaştığı deri ceket ve pantolonlu haliyle oldukça tarz bulundu. 

“Gözüm üzerinizde” açıklamasıyla paylaştığı fotoğraflara kısa zaman içinde 350 binden fazla beğeni geldi. Güzel oyuncuya hayranları tarafından “Güzeller güzeli” şeklinde yorumlar yapıldı. Ayrıca yabancı takipçilerinden de oldukça yorum geldi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir