Moda

Güzel oyuncu Fahriye Evcen’in kombinleri ve fiyatları! Çantasının fiyatı dudak uçuklattı

Çerkez asılı güzel oyuncu Fahriye Evcen, hayatımıza Yaprak Dökümü’nde Necla karakterini oynayarak girdi. O günden bu yana ekranlarda olan güzel oyuncunun giyim tarzı oldukça beğeniliyor. Şimdilerde bir kadın giyim markası kuran ve tasarımlarına yardımcı olan Evcen’in tercihlerini sizler için radarımıza aldı. Güzel oyuncu Fahriye Evcen’in kombinleri ve fiyatları

2017 yılında oyuncu Burak Özçivit ile evlenen ve magazin gündeminden bir gün olsun düşmeyen Fahriye Evcen, kıyafet tercihleriyle de dikkatleri üzerinde topluyor. Yıllar içinde kendine has bir giyim tarzı oluşturan Evcen, diğer oyunculara oranla aile bağlarına önem verdiğinden giyim konusunda da dikkatli olduğu gözlerden kaçmayan en önemli detaylardan biridir. Elmacık kemikleriyle güzel bir yüz hattına sahip oyuncu oğlu Karan’ı dünyaya getirdikten sonra bile güzelliğiyle dikkat çekmişti. Uzun süre ekranlardan uzak duran oyuncu şimdilerde Alparslan dizisiyle geri dönüyor. Bu yüzden ciddi bir eğitim sürecinde olan oyuncunun git gide daha fit olması taktir topladı. Ancak oyuncu bir yandan da sosyal medyayı ihmal etmedi. Kendine ait bir kadın giyim markasında aynı zamanda mankenlik yapan oyuncu kıyafetlerle bir kez daha nefes kesti. 

GÜZEL OYUNCU FAHRİYE EVCEN’İN KOMBİNLERİ VE FİYATLARI

fahriye evcen kombini

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde günlük kıyafetlerle görüntülenen oyuncu Fahriye Evcen’in tercih ettiği çantanın fiyatı ortaya çıktı. 36 bin 200 TL olan çantayı spor bir kombinle değerlendirdi. Böylece klasik spor karışımı olan kombinleri tercih eden ünlüler kervanına katıldı. Ayrıca oyuncunun kullandığı içi kürklü kot ceketin fiyatı ise 2.345 TL’dir.

fahriye evcenin kıyafet tercihleri

İVYPEOPLE ZEBRA DESENLİ ELBİSE: 120.00 TL

Asil bir giyim tarzı olan oyuncunun günlük yaşamında bile tercih ettikleri çok merak konusu oldu. Mütevazi ancak bir o kadarda şık olan oyuncu genellikle açık tonları tercih ediyor. 

günlük yaşamında fahriye evcen

Bunun yanı sıra etrafındaki insanlarla uyum içinde giyinmeyi de tercih eden oyuncunun oğlu Karan ve eşi Burak Özçivit ile parçalarının uyumu hayranlarının da hoşuna gitti. 

eşiyle uyumu

Günlük hayatında sık sık toplu saç kullanan oyuncu, daha çok şık kıyafetlerle dalgalı saçlarını açık bırakmayı seviyor. 

günlük hayatında

Sonbahar aylarında ince body üzerine kalın dış giyim giyen oyuncu daha soğuk havalarda ise kürklü parçaları tercih ediyor.

fahriye evcen kış tercihleri

Ayrıca oyuncu kamera karşısında deri ağırlıklı kıyafetler giyiyor. Son paylaşımlarından biri olan siyah derili takımına hayranları beğeni yağdırmıştı. 

fahriye evcen deri tercihi

Makyaj tercihinde de genellikle kahve rengi tonları tercih eden oyuncu gözünün güzelliği ve elmacık kemiklerindeki dolgunluğu avantaja çevirebiliyor. 

fahriye evcen elbiseleri

İVYPEOPLE TOPARLAYICI KIYAFET: 116,10 TL

İVYPEOPLE TOPARLAYICI KIYAFET: 116,10 TL

İVYPEOPLE TOPARLAYICI KIYAFET: 116,10 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir