Yaşam

Kılıçlar çekildi denizlerde büyük savaş başladı! Barbaroslar: Akdeniz’in kılıcı fragman

Antuan tarafından saldırıya uğrayan Baba Oruç bu durumundan kurtulma planları yapıyor. Isabel ise diğer büyük planı ifşa ettiğinden hain olarak aranmakta. Sonunda büyük karar veriliyor. Kılıçlar çekilip denizlerdeki en büyük savaş başlayacaktır. Barbaroslar: Akdeniz’in kılıcı fragman yayınlandı mı?

Baba Oruç’un evine yapılacak olan saldırıların planını duyuran Isabel hedef haline geldi. Gece vakti yetimhaneden kız kaçıran Sylvio’nun peşine düşmek için atılan Hızır Reisi derviş durdurur. Bu süreçte sakinliği öğütledikçe Hızır Reis daha çok öfkelenir. Öte yandan Baba Oruç ve leventleri büyük saldırı altındadır. Bundan nasıl kurtulacakları ise merak edilir. 

HIZIR REİS VE DERVİŞ ARASINDA GEÇEN OLAY!

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI OYUNCULARI KİMLERDİR?

Reyting rekoru kıran Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul karakterini onayan Engin Altan Düzyatan ve Sen Anlat Karadeniz dizisinde üstün başarı sergileyen Ulaş Tuna Astepe dizisin başrol oyuncularını oynayacak. Dizide ayrıca ünlü sanatçı Yetkin Dikinciler ve Payitaht Abdülhamid dizisinin Tahsin Paşa’sı Bahadır Yenişehirlioğlu da yer alacak. Bunun yanı sıra diziye Pelin Akil ve Yiğit Özşener dahil oldu.  Yapımcılığını Yusuf Esenkal’ın üstlendiği dizinin diğer oyuncuları genellikle sosyal medya hesabında duyuruyor. 

BARBAROSLAR: AKDENİZ’İN KILICI KONUSU NEDİR?

Osmanlı Devleti’nin unutulmaz imparatorluğuna imza atmayı sağlayan Barbaros Hayrettin Paşa’nın hayatını anlatacak. Kaptan-ı Derya lakabıyla bilinen Hayrettin Paşa, Akdeniz’de Osmanlı üstünlüğünü sağladı. Tüm kıyıları egemenlik altına almayı başaran Barbaros Hayretin Paşa’nın en büyük destekçisi kardeşi Oruç Reis oldu. Barbaros Hayrettin Paşa’nın asıl adı ise Hızır Reis’tir. Dizinin çekimleri için “Hysteria” projesinin  Mısırlı ödüllü yönetmeni Adel Adeeb, “Black Sails”, “Vikingler” ve “Homeland” projelerinin görüntü yönetmeni Maher Maleh, Traian Aleksandrov ise Milenov ise dövüş koreografı olarak geldi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir